Veletrh VETfair 13-14. 4. 2018

Praha 16. dubna 2018

Letos jsme se opět zúčastnili prestižního veterinárního veletrhu VETfair 2018 a seznámili návštěvníky s léčbou zvířat kmenovými buňkami.

Letos se již po šestnácté v Kongresovém centru Aldis, a. s. v Hradci Králové konala mezinárodní veterinární výstava VETfair 2018. Tato akce je tradičně největší komerční, ale i odbornou a společenskou veterinární událostí v ČR, jejíž letošní ročník je jubilejní – dosáhl již 25leté tradice.

Návštěvníci na výstavě mohli vidět 99 expozic firem zaměřených na různé oblasti veterinární medicíny a speciální výživy zvířat. Nechyběl ani náš stánek AVECELL®, kde jsme návštěvníky seznamovali s léčbou zvířat mezenchymálními kmenovými buňkami.

Kromě expozice mohli návštěvníci navštívit bohatý doprovodný program plný odborných přednášek předních veterinárních lékařů a odborníků z řad těch nejvýznamnějších odborných společností a asociací. Stěžejní pozornost byla tradičně věnována vzdělávání v segmentu malé praxe v podobě seminářů jak pro střední personál, tak pro lékaře – tentokráte pro ty, zabývajícími se interní medicínou. Tématem bude Endokrinologie v podání předního světového odborníka a skvělého spíkra profesora Iana Ramseyho (University of Glasgow, UK).

Více informací o veletrhu VETfair 2018 se dozvíte na stránkách pořadatele >>>.

Už teď se těšíme na další ročník VETfair 2019!

 

Ostatní z: 2018